TAKMIČENJA 2018/19

17.05.2019.

Rezultati sa svih takmičenja u šk. 2018/19

 

 Bogović Nikola   1 razred        Klarinet         Kolesar Nandor

 Femus Subotica                                        II nagrada

 Republičko takmičenje                               I nagrada

 Butković Sara    3 razred        Klavir           Antalovič Žužana

 "Muzički trenuci" Bačka Topola                  III nagrada

 Duraković Anđela 3 razred   Klavir                 Antalovič Žužana

 Međunarodno takmičenje "Fantast" Bečej      III nagrada

 Dekan Nemanja  3 razred        Tambura          Pušić Emilija

 Festival muzičkih i baletskih škola Srbije     II nagrada

 Dekan Valentina 3 razred        Tambura          Pušić Emilija

 Festival vojvođanske tambure                     I nagrada

 Feher Lidija     6 razred         Flauta           Stojanović Marta

 Republičko takmičenje                               II nagrada

 Francia Dominik  1 razred        Klavir           Antalovič Eva

 Takmičenje mladih pijanista Zrenjanin          I nagrada

 Republičko takmičenje                               II nagrada

 Takmičenje mladih pijanista Zrenjanin          I nagrada
 Međunarodno takmičenje "Fantast" Bečej      I nagrada

 Francia Teodor  1 razred        Klavir           Antalovič Eva

 Takmičenje mladih pijanista Zrenjanin          I nagrada

 Međunarodno takmičenje "Fantast" Bečej      I nagrada

 Fridrik Eva   1 razred        Saksofon         Janovič Ilona

 Femus Subotica                                          I nagrada

 Gladić Dijana  2 razred        Tambura          Pušić Emilija

 Festival vojvođanske tambure                     I nagrada

 Jakšić Teodora  2 razred        Tambura          Pušić Emilija

 Festival vojvođanske tambure                      I nagrada

 Krstin Lana    3 razred        Tambura          Pušić Emilija

 Festival vojvođanske tambure                      I nagrada

 Limani Larisa   3 razred        Tambura          Pušić Emilija

 Festival vojvođanske tambure                       I nagrada

 Limburger Emilija  6 razred        Klavir           Antalovič Eva

 Festival muzičkih i baletskih škola Srbije        I nagrada

 Macura Nikola   6 razred        Harmonika        Kandić Dragan

 Festival muzičkih i baletskih škola Srbije       II nagrada

 Matin Dalibor    3 razred        Tambura          Pušić Emilija

 Femus Subotica                                          II nagrada

 Mihaljev Lenka   2 razred        Tambura          Pušić Emilija

 Festival vojvođanske tambure                      II nagrada

 Molnar Sara     1 razred        Klarinet         Janovič Ilona

 Femus Subotica                                           I nagrada

 Šurjan Čongor   4 razred        Truba            Dieneš Laslo

 Festival muzičkih i baletskih škola Srbije        I nagrada

 Republičko takmičenje                                 I nagrada

 Vignjević Nevena  4 razred        Flauta           Stojanović Marta

 Festival muzičkih i baletskih škola Srbije        I nagrada

 Žigić Adriano   4 razred        Saksofon         Janovič Ilona

 Festival muzičkih i baletskih škola Srbije        I nagrada

 Femus Subotica                                          II nagrada

 Žigić Sara  1 razred        Klarinet         Janovič Ilona

 Femus Subotica                                           II nagrada